Listopad 2009

Fenomén jménem superstár

24. listopadu 2009 v 19:02 | Mary xD a EmAcZkA

Znáte Česko Slovenskou Superstár? Myslím si že asi jo. No jo i nás tři to postihlo. Já a Mary fandíme Honzovy a Monice. Kajík, tak to přesně nevím. Určitě jste si musely všimnout našeho new dessu. Je na něm Honzík. Ten je tak roztomilej že jo.

A tenhle znáte..........

16. listopadu 2009 v 15:46 | Mary xD |  Funny
15 bazénů

Byli tři holky: Češka, Němka a Ruska. Vsadilise která uplave 15 bazénů prsa. První připlave Ruska a řekne: "Už jsem myslela že budu poslední." Pak doplave Němka a řekne: "To je dobrý, ta Češka se ještě za mnou plácá." Nakonec doplave Češka a řekne: "Nechci si stěžovat, ale ony si pomáhaly rukama."Sázka na zimu

Vsadí se Čech, Rus a Švéd kdo vydrží nejdýl v mrazáku. První de Švéd a říká: "U nás je zima i mínus 30 stupňů." Teplotu nastavil na nulu. Vydržel tam hodinu a říká: "Ono se to nezdá, ale tam je po chvíli fakt strašná zima." Dále jde Rus: "U nás na Sibiři je i mínus 50 stupňů." Mrazák nastavil na mínus 5. Byl tam dvě hodiny a říká: "Ono se to fakt nezdá, ale tam je po chvíli opravdu zima." Dále jde čech. "U nás je mínus 20 stupňů." Tak si nastavil mrazák na mínus 10. \Byl tam hodinu, dvě, čtyři, osm a šesnáct. Rus se Švédem už se začali bát, jestli neumrzl a tak mrazák otevřeli. A tam čech se slivovicou v ruce říká: "Zavři! Táhne!"Golfové klání

Mojžíš bere hůl na dlouhý odpal, odpálí, míček letí, letí, už, už padá do vody, když tu se voda rozestoupí, míček se odrazí ode dna a dopadne na green, dojde ho a doťukne do jamky. Na řadě je Ježíš. Odpálí, míček padá do vody, ale nepotopí se, Ježíš přejde po hladině až k němu, odpálí a míček padá do jamky. Hraje pán v kostkovaném saku. Odpálí, míček letí, padá do vody. Vtom ho zachytí ryba do tlamy. Než se stačí ponořit, uloví rybu dravý pták a letí i s míčkem pryč. Ozve se výstřel - myslivec střílí po ptákovi. Netrefí, ale pták se lekne, pustí rybu, ryba pustí míček a ten spadne do jamky. Ježíš na to: "Tak, tati, přišli jsme si snad zahrát golf?!"


Sázka na špiona

Američané, Rusové a Francouzi se vsadí, kdo má nejlepšího špiona. První Amerika: Jejich špiona mučej den, dva - všechno řekne. Japonsko: Jejich špion vydrží den, dva, týden - všechno řekne. Poslední Rusko: Jejich špiona mučej den, dva, týden, měsíc - nic neřekl. Tak komise jde za ním do vězení a tam ho vidí: Jak mlátí hlavou o zeď a povídá: "No tak, Borisi, vzpomeň si, nebo tě tu zabijou!"
POLDOVÉ A BLONCKY


Pizzerie


Blondýnka si v restauraci objedná pizzu. Číšník se jí ptá jestli chce pizzu rozdělit na šest nebo na dvanáct kousků. A blondýnka odpoví: "Určitě na šest, dvanáct kousků bych nesnědla!"
Myslivec policajtem


Do policejního sboru přijali nového policajta, bývalého myslivce. Před nástupem do služby si ho předvolal náčelník. "Hlavně si zapamatuj, že střílet do lidí je u nás zakázané!" "A v kterých měsících?"

Policie příjmá nováčky

Na místo u policie se hlásí tři uchazeči. U pohovoru se ptají prvního: "Kolik je 2+2?" "Eee..pět?" "Špatně, je to čtyři, ale jen jste se trochu zmýlil, tak vás ještě vezmeme." Pak přijde druhý a ptají se ho: "Kolik je 2+2?" "No, to bude asi tři, ne?" "Kdepak, jsou to čtyři, ale jen jste se trochu zmýlil, tak my vás ještě vezmeme." Pak přijde třetí a toho se zeptají: "Kolik je 2+2?" "Čtyři." "No, je to sice správně, ale je nám líto, všechna místa jsou už obsazena!"Policejní logika

Mladý policajt jde po chodbě a potká starého s knížkou. Mladý: "Co je to za knížku?" "To je logika." "Aha, a na co to je?" "No, vysvětlím ti to na příkladu: "Máš doma akvárium?" "Mám." "A máš v něm rybičky?" "Mám." "No vidíš, když máš akvárium, je logické, že máš i rybičky." "Aha." "A máš rád i jiná zvířata?" "Ano." "A máš rád lidi?" "No mám." "To máš rád i ženy, že?" "Samozřejme, že mám." "Vidíš, když máš rád lidi, tak máš rád i ženy. To je logické." "Aha." "A jsi zvyklý se se ženami milovat?" "Samozřejme, že ano." "Vidíš, když máš rád ženy, tak se s nimi i miluješ." "Už tomu rozumím," říká mladý policajt a půjčil si od starého knížku. Potká ho kolega a ptá se, co to má. On na to, že to je knížka o logice. Kolega: "To mi vysvětli." Mladý na to: "Vysvětlím ti to na příkladu. Máš doma akvárium?" "Ne, nemám." "Tak potom jsi teplouš.

photoes

13. listopadu 2009 v 22:21 | Mary xD a EmAcZkA


TAKHLE VYPADA KESHA.

xDTrošku postarší foteska nééé.

Ke$ha

13. listopadu 2009 v 21:45 | Mary xD

Ke$ha

Clým jménem : Kesha Sebert

Povolání: Zpěvačka, textařka
Věk: 22
Datum narození: 1.3.1987
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: RybyŽivotopis:

Ke konci roku 2009 by mělo vyjít její debutové album, na kterém pracuje s producenty Dr. Lukem a Maxem Martinem.

Keshin hlas můžete slyšet v písničce "Lace and Leather" od Britney Spears a taky v singlu "Right Round" od Flo-Ridy. Zahrála si v klipu Katty Perry "I Kissed A Girl".koukni se : na jeji song tik tok na

youtube.com


http://www.youtube.com/watch?v=sXMu14YlfXs

2. kolo SONB

1. listopadu 2009 v 19:03 | Mary xD a EmAcZkA |  Soutěže
první soutěžící

druhý soutěžící


*-*VeroNika*-*
třetí soutěžící


SuNNy TeRa

pátý soutěžící


[Lady]..Ł€NDUŁK@
sedmí soutěžíví


-**-L.U.C.I.K-**sedmí soutěžící


Adelka♥osmí soutěžící


Karin Kashitedevátý soutěžící


Barak
desátý soutěžící


.*crystal*
jedenáctý soutěžící


KikusQadvanáctý soutěžící


El!sek

Kdo si napíše jako první. Dostává hlásek.