Září 2010

Twilight parodie- Vampires suck ...

25. září 2010 v 15:48 | Mary xD a EmAcZkA

♥*: VaMpIrEs SuCk :*♥


Tato parodie je vlastně z velké části parodie na TWILIGHT ságu ktéra je velkým hitem :)!
MOc vám o ní nenapíši ale nějaké fotky vám ukázat můžu :P xD!

                                
Určitě se koukněte : http://filmy.kinotip.cz/vampires-suck-2010/
Sice to má titulky a je tov megvideu ale lepší než nic :P :D


Pro zasmání :)

25. září 2010 v 15:28 | MaUsTa |  Funny
Lezou dva horolezci na skálu a ten víc nahoře povídá: "Ty Pepo mě se chce na malou." "Ne nechce." "Jo chce." "Nechce!" "Já už to nevydržím. Co mám dělat?" "Zkus autosugesci." "Co to je?" "To si říkej: "Nechce se mi, nechce se mi." "Tak ten nahoře si chvíli opakuje: "Nechce se mi, nechce se mi," ale pak zavolá dolů: "Ty Pepo, zkusíme to teď jinak: »Opakuj si to jenom prší, to je jenom deštíček«."


 Sedí babička v parku na lavičce a modlí se: "Pane, už jsem zase nevyšla s důchodem, pošli mi, prosím, nějakou tu korunu." Zaslechne to mladý muž a říká jí: "Prosím vás, babičko, přece nebudete věřit takovým pověrám. Tady máte padesátikorunu a už se nemodlete." Babička chvilku počká, až se onen muž vzdálí a pak říká: "Děkuju Ti Pane. A příště mi to, prosím, neposílej po takovém neznabohovi."

Jdou dva chlapi po srázu, jeden spadne a ten druhý volá: "Jsi v pořádkůůůů?" "Anóóó!" "Máš něco zlomenéééé?" "Néééé! "Máš v pořádku pátéééř?" "Jooooooo!" "Tak proč nevylezééééš?" Protože jsem jěště nedopáááád!"

Běží chlápek po silnici a honí autobus. Lidi na zastávce na něj křičí: "Pane, to nemůžete stihnout, počkejte si na další!" A chlápek zvolá: "Nemůžu, já jsem řidič!"

Přijde policista do prodejny s obuví a chce si koupit boty. Prodavačka se ho ptá: "A jaké máte číslo." "158", odpoví policajt."

Ve vězení na Kubě se na cele sejdou tři chlápci. Jeden říká: "Já jsem tady proto, že jsem chodil pozdě do práce. Že prý jsem se tak snažil snížit produktivitu práce." "To mě zavřeli, že jsem chodil do práce moc brzo. To prý dokazovalo, že jsem kapitalistický špión." "Já jsem tady kvůli tomu, že jsem do práce chodil vždycky přesně na čas. Říkali, že to dokazuje, že mám americké hodinky !"


Záchody na vysoké škole, po zápočtech. Z jedné kabinky se ozve: "Tak co? Dostal jsi zápočet?" Z druhé kabinky: "Nedostal, ten debil pitomý mi ho nedal." A z třetí kabinky: "Ani příště ti ho nedám"!!!

Děti a škola ... :X :!

Přijde Pepíček ze školy a povídá tatínkovi že dostal pětku z matiky. "Jak to?" ptá se podrážděně otec. "Nejdříve se mě učitelka zeptala, kolik je 3 x 2. A já jí povídám že 6," říká Pepíček. "No to je správně," na to tatík. "Pak se mě zeptala, kolik je 2 x 3," povídá Pepíček. "Jakej je v tom ku*va rozdíl?" rozčílí se tatík. "Přesně to jsem řekl," na to Pepíček.

"Prosím omluvte dnes Jendu z vyučování." Učitelka: "Kdo volá?" "Moje matka!"

Pepíček, kterému máma zakázala koupat se v přilehlém rybníce, přijde domů s mokrými vlasy a povídá, že spadnul do vody. "Tak jak to, že nemáš mokré i oblečení?" diví se matka. "No, měl jsem takové tušení, že bych tam mohl spadnout, tak jsem si ho radši sundal."

Pepíček prosí tátu: "Tati, kup mi prosím buben." "Ne, budeš mě rušit při práci." Pepíček: "Neměj starosti, budu bubnovat jen když spíš."

Učitel: "Řekni Honzo, co je nejdůležitější v lidském těle?" "Nohy, pane učiteli." "Proč zrovna nohy?" "Protože táta je obuvník."