Leden 2011

Daly se sned tyto hvězy na porno průmysl!

23. ledna 2011 v 20:24 | MaustA a MaiQa |  Různé
MileY Cyrus nedávno oslavila 18 já vám nevím mě se líbila víc jako ta malá "holčička" teď se s prominutím obléka jako ku*va! Zde máte důkaz a tato fotka je asi z dob kdy jí bylo 16! :/ :P

A to stejné i Vanessa Hudgens .. Ach jo kam ten svět spěje kam se poděly ty rostomilé Teen hvězdičky :( ?


badkitty070191 (song by: Eifel 65-Blue (Da ba dee)

21. ledna 2011 v 14:29 | MaustA a MaiQa |  Různé
badkitty070191 Masoidná scene slečna má užasné vlasny :) :D A jak trsá :D A ta písnička skvělá :D ♥

LeXi Lu$h.. ♥

19. ledna 2011 v 16:51 | MaustA a MaiQa |  Různé
Miluje tu někdo jako já LeXi Lu$H..♥ a "šílený" písničky ... Moje milované videjko :) :D

Dominika Myslivcová-Barbie Girl

19. ledna 2011 v 15:00 | MaustA a MaiQa |  Různé
Nový klip od Domči Myslivcové .. Barbie girl mě příjde Domča v pohodě taková prostě "tuctová" :D
Růžovou taky moc  nemusím (říká vlastnice růžovejch kalhot :D) Ale tohle je povedený :D ^^ ♥

Já to dokoukala do konce tak nevím co všichni maj .. :P :D ♥

►MISS◄ je tu !! HLASUJTE :) :D

7. ledna 2011 v 18:42 | MaustA a MaiQa |  Soutěže
Hlasuj pomocí ankety :) ;) ♥ SOUTĚŽ BUDE TRVAT DO 14.1.2011 ;)

1) Martina.Black (13)
2)
Lady-Saruš♥

3)
KajusQa (14)
4)
Edmando (15)
5) Šmoulinka (12)
6) MaustA (13) (Je jich tu málo tak se přidám aji já stejně nedostanu ani jeden hlas tak co :) :D)
7) Ivča (13)


MISS

5. ledna 2011 v 15:41 | MaustA a MaiQa |  Soutěže
Notak lidičkové už máte jenom 2 dny do poslání fotografie :// Tak prosím posílejte na e-mail:

balecny.blog.cz@seznam.cz

na ICQ:624121384

balecny.blog.cz má i ICQ

2. ledna 2011 v 11:24 | MaustA a MaiQa |  Různé
Kontak na webmiss máte ale na blog ? Né tady je ..

e-mail:

balecny.blog.cz@seznam.cz

ICQ:

624-121-384

TAK ŠUP PĚKNĚ SI NÁS PŘIDEJE :D ♥


Zajímavé..

2. ledna 2011 v 10:46 | MaustA a MaiQa |  Různé
Máš rád/a nadpřirozeno a záhady mrkni sem :) ;) Určitě tě to zaujme jako mě :D ► http://annapichnerova.blog.cz/rubrika/kryptozoologie/stranka/3


Jeden z jejích užasných článku :)

Chupacabra (zabíják koz): (česká výslovnost "čupakabra") tento tvor by se měl údajně vyskytovat v oblasti Španělska a Mexika. Vzhledem prý připomíná psa či kojota, který má tělo pokryté jen malým množstvím srsti. Vrásčitá kůže má mít namodralý odstín a působit až mrtvolným vzezřením. Oči jsou usazené hluboko v lebce, tvar čenichu typický pro psovité šelmy, a stejně tak i ocas a nohy. Co je ale na tomto tvoru tak zvláštního?
Na internetu se objevily záznamy z veřejné pitvy chupacabry, nespočet fotografií dokládá jeho exitenci, mnoho svědectví vypovídá o jeho spatření a v jednom muzeu byl dokonce vystavován. Přesto dosud není oficiálně uznaný jako žijící tvor. Svědci, kteří se s chupacabrou údajně setkali, se často schodují na tom, že na ně dlouhou chvíli hleděl. Potom pocítili náhlý pocit nevolnosti a v obrovských bolestech klesli k zemi. Tvor poté zmizel. Je možné, že dokázal tento fyzický stav vyvolat pouhým pohledem? Další doslova šokující výpověďí je tvrzení pana Wockmana, který se chupacabru pokoušel zastřelit, což bylo však dočista nemožmé - zvíře je prý nezranitelné. Jediným případem, kdy bylo skutečně zabito, je 1.12.2000. Jeho fotografie byly vytištěny v některých tamních denících, snímky ale byly rozmazané a neostré.
Wockman však zvíře trefil. Dočasně ho tím ochromil a podařilo se mu jej svázat. Když zavolal svou sestru, zooložku Stacy Wockman, diagnostikovala, že se jedná o zvíře dosud vědecky nepopsané.
S. Wockman ale chupacabru údajně také zahlédla. Bylo to na příjezdové cestě domu její matky,k am jí bratr kvůli nálezu volal. Domnívá se, že mohla nalézt druha postřeleného živočicha. Ten později pošel na následky poranění.

V současné době je internet zaplaven neuvěřitelným množsvím fotografií tohoto zvířete. Nedávný nález roku 2009, který byl kompletně zdokumentován, jeho existenci veřejně potvrdil, tvor se všěak stále nedočkal zařazení na seznam moderních objevů.

O další zvláštní schopnosti vypovídá hromadné svědectví španělských a mexických statkářů. Mělo by se jednat o dovednost chupacarby měnit barvu pomocí takzvaných chromatocytů, umístěných v podkožní tkáni (stejně jako chameleon.) Spektrum barev u chupacabry je prý velmi pestré - od červené, přes modrou až po fialovou barvu aj.

Mexičtí farmáři nacházejí dobytek, napadený chupacabrou, kompletně zbavný krve. Stejně tak chybý i vnitřnosti, samotné tělo však poškozené není. Podobným principem konzumoval kořist i vakovlk, údajně vyhynulý australský vačnatec. Na jeho (chupacabry) jídelníčku však figurují i plody jako například banány. Mělo by se jednat o extrémě nebezpečného predátora, který se při lovu může spolehnout na výbornou loveckou taktiku.

V roce 2009 byl v Texasu nalezen mrtvý chupakabra, který byl následně předán do rukou vědců. Muž jménem Linn Butler mýtického predátora prý nalezl ve svém kurníku mrtvého. Odborníci se jej rozhodli vypreparovat a vystavit v muzeu. Nález se stal tamní obrovskou senzací.
V rozhovoru pro Los Angeles Times prohlásil preparátor Jerry Ayer, který s pozůstatky chupacabry pracoval: "Abych byl upřímný, netuším, co to je. Možná bych řekl, že jde o nějákého kojota s tělesnou vadou, nějáké hybridní plemeno či genetickou mutaci.Okolo tlapek má stvoření drobné chmýří,jakoby kožešinkové ponožky.Dále má také trochu srsti na páteři.Vypadá velmi podivně."Rozhovor otisklo rovněž České zpravodajství Novinky.cz.
Výskyt:pozorování jsou hlášena ze Španělska,Mexika,Texasu,USA a Ruska.Texas s Mexikem sdílí hranice a vyjma Ruska leží všechny tyto státy ve stejném podnebném pásmu.

Někteří výzkumníci,kteří se snažili veřejnost uklidnit je upozorňovli na to,že může být "mýtická bestie",jak chupacabru pojmenovali některé novinové titulky,pouze opice.Takto se jeví i na snímku nahoře,její vzhled je však o poznání bizardnější.Tato fotografie je ale pravděpodobně podvrh a v žádném neodpovádá jinak ustálenému popisu chupacabty.
V roce 2008 se tohoto živočicha podařilo dokonce natočit.Snímek vytvořil texaský policista Brandon Reidel,který ho z auta zahlédl při kontrole na opuštěné polní cestě.Sledoval tvora do té doby,než odbočil do křoví.Rychlost,s kterou před automobilem utíkal svědšila o jeho dobré kondici ačkoli se i živé zvíře jevilo "ve stádiu rozkladu",jak ho kdysi popsala již zmíněná Wockmanová.,,Nejdřív jsme něvěděli,co to je,vypadalo to jako kojot,ale když jsme na to stvoření přiblížili záběr,tak bylo jasné,že to kojot nění."Vysvětlil policista novinám.,,Prostě to nevypadá jako kojot,pes či něco podobného."Sheriff uvedl,že ,,by si přál navázat spolupráci s důveryhodnýou vědeckou společností,aby se co nejdřív podařilo celou záhadu vyřešit",napsalo jedno z českých zpravodajství.


Trunkowhale


Trunkowhale (chobotnatá velryba): Tento obraz od malíře Billa Asmussena zobrazuje jinak neznámého kryptida s názvem Trunkowhale. Velikost odvozena z rozměrů kosatek odpovídá deseti až jedenácti metrům délky, pravděpodobnou lokalitou výskytu jsou ledové masy vod v blízkosti Antarktidy. Nezvyklý povrch těla se podobá srsti a tvor je zbarven čistě bílým odstínem. Z čela vyčnívá točitý roh (nebo chobot?), který zdánlivě připomíná útvar na hlavě narvala: o něco menšího kytovce, který se taktéž vyskytuje v Antarktidě. Ovšem u něho jde pouze o abnormálně protažený řezák, který bývá s rohem často zaměňován. Trunkowhale je opatřena dvěma břišními ploutvemi a podivným zakončením ocasu, které připomíná rozdvojený hák.

Podle teorie jednoho z čtenářů jde o kryptida, který je známý spíše pod názvem Hippoturtleox:

Hippoturtleox

Hippoturtleox (mořský slon/hroch): Poblíž pláže Margate v africkém Natalu pozorovali stovky lidí 1. 12. 1922 záhadné zvíře zápasící s velrybami. Z dálky se podobalo lednímu medvědu a působilo dojmem optické velikosti. Po chvíli svou bitvu však prohrálo a zmizelo ve vlnách oceánu. Za nedlouho poté vyvrhlo moře jeho ostatky a ačkoliv zůstaly na pláži ležet přes týden, nikdo si jich nevšímal. Téměř čtrnáctimetrový trup, porostlý zvláštními bílými chlupy, nakonec spláchl příliv.

Tibetská obluda: V roce 1972 podala agentura Associated Press zprávu o tom, že podobná příšera obývala i tibetské jezero Duobuzhe. Byla však zabita čínskými vojáky a potom dopravena do tamní vesnice. Její popis je velmi bizarní: měla prý dobytčí trup, hrubou hroší kůží a želví končetiny. Z hlavy vyčnívaly dva žíhané rohy.

Irská stvůra: K dalšímu setkání s tímto záhadným tvorem došlo na jezeře Lough Dubh v hrabství Gallway v Irsku. Místní učitel byl zde na lovu ryb se svým synem, když za udici zabral podivný tvor. Dle jejich popisu ,,byl velikosti krávy, s krátkýma tlustýma nohama, měl tmavé tělo pokryté krátkými chlupy či štětinami. Nejzajímavější bylo zakončení čtvercového obličeje který byl zakončen nosorožčím rohem." Nakonec se ale vlasec přetrhl a obluda zmizela zpátky v jezeře. Oba muži se velmi vyděsili a lokalita spatření byla důkladně prozkoumána ozbrojenými vesničany. Po onom zvířeti však nezbylo ani stopy. Celé setkání nakonec upadlo v zapomnění a mnoho lidí už mu nevěří.

image1


Vešly se mi sem jen 2 články ny zbývajíci se koukně te na webowé adrese :) :D


!!POZOR!! Soutěž :) :D

1. ledna 2011 v 17:46 | MaustA a MaiQa |  Soutěže
Haloo.. tak sem se rozhodla že uspořádám Soutěž :) :D

MISS 2011

Od 12-17let!

Pravidla:

1) Pošly Fotku!( k fotce připiš přezdívku a webowou adresu blogu Př. MaustA-bylecny.blog.cz) pokud blog nemáš napiš FB nebo jiný kontakt pokud FB atd. nemáš nebo ho nechceš dát nevadí obejdu se bez něj :) :D

2) Fotku můžeš poslat nám na e-mail:

balecny.blog.cz@seznam.cz

3) K fotce co nám pošleš na e-mail připiš PŘEZDÍVKU A WEB (Př. balecny.blog.cz)

Fotky můžeš odesílat od: 1.1.2011 (od 17:00 do 00:00)
                                  do: 6.1.2011 (od 16:00 do 22:00)

URČITĚ SE PŘIHLAS!!

Máš na TO!! :P :D ♥


Lá lá lá .. :D 1.1.2011

1. ledna 2011 v 17:12 | MaustA a MaiQa
"Silvestrovská náladička" ?D (ze včerejška :D)
Velká holka :D ♥ (Ano, ty boty jsou moje :D )
Po ránu :P ( Po silvestru) :D
Dokumentace :P

LE ParFům :P :D
THE END

A vše nejlepší do nověho roku :) ;)