Červenec 2011

Problémové partie.

29. července 2011 v 0:00 | MaustA a MaiQa |  Péče o tělo :) ♥
Nejedna z vás má určitě problémy s CELULITIDOU ... Mám tu pro vás odkaz na přípravky kterémohou pomoci :)Yves Rocher - Přípravek na problematické partie těla

Yves Rocher - Přípravek na problematické partie těla

Pro všechny ženy, které chtějí zformovat problematické partie.
Zrnka zelené kávy působí proti ukládání tuků a spolu s kolou zajišťují drenáž a odbourávání tuků, esenciální olej z copaiby má tradičně zklidňující účinky.
Po 14 dnech používání zaoblená místa viditelně zeštíhlí. Po měsíci používání jsou i nejodolnější zóny štíhlejší.
Až 2,4 cm na bocích měsíci používání. Zeštíhlující účinek vědecky prokázán na bocích, stehnech nebo v pase v 88% případů.
Cena: 770,00 Kč

Pečuj o své Tělo( ODKAZY na produkty)

28. července 2011 v 0:00 | MaustA a MaiQa |  Péče o tělo :) ♥

Dove - Tělové mléko s bambuckým máslem

Dove - Tělové mléko s bambuckým máslem


Chceš ho ? Jdi do něj !!

27. července 2011 v 0:00 | MaustA a MaiQa |  Pro holky
1. Připravit ke startu, pozóór...
* Udrž to pod pokličkou

Všichni milují drby, jenže když se v dobré víře svěříš kámošce, může se o tom tvůj objekt touhy dozvědet ještě před akcí. Místo ocenění tvého sebevědomí může sklouznout k pochybám, jestli v budoucnu udržíš informaci o jeho stylu líbání, velikosti trenýrek a podobně.

* Vyhmátni místo
Srovnej si, kde bys s ním chtěla trávit čas - s ohledem na jeho koníčky (hard coreového fanouška nezvi do literární kavárny apod.). Zákonitě pak nedojde k tomu, že až odvětí "A co budeme jako dělat?", ztratíš řeč. Navrhni běžnější místo, kde si můžete v klidu pokecat, bez pozorovatelů ze školy a okolí.

* Nacvič si to
Není od věci si (napřed v hlavě a pak nahlas) nacvičit, co mu řekneš. Fakt:-)! Uvidíš, jak s tebou bude mnohem míň mávat nervozita. A když se i tak zaškobrtneš, pořád budeš znít přirozeně, případně roztomile. Snáz se potom rozhodne k odpovědi "No, jasně!"
2. ...TEĎ!
* Ve své kůži

Obleč si něco oblíbeného. Budeš správně sebejistá, atraktivní, no prostě TY. Vzdej se experimentů. Skládá se veškerá tvoje make-upová výbava z řasenky a lesku na rty? Zůstaň u toho a nepřehrávej. Mohl by ti nakouknout do karet a všimnout si, že si na něco hraješ.

* Jak to udělat
Oslov ho nejlépe osobně, aby si tě pamatoval jako přátelskou a milou osobu, která se nebojí říct, co chce. E-mail nebo smsku může špatně pochopit. Třeba bude žít v domnění, že ho zveš na nějakou společnou akci se známými.

* Kdy to udělat
Odchytni ho, až se bude vyskytovat o samotě. Vyhni se partě lidí v zádech. Bude se cítit nejistě nebo trapně a třeba z něj vypadne něco nešikovného - jenom kvůli špatnému načasování. Nenuceně se s ním zapovídej cestou ze školy, ale začni tehdy, až bude sám!

* Co říct
Nechceš, aby mu došlo, že tvůj milostný proslov je výsledkem týdny promýšlené strategie (i když je:-). Mohla bys působit zastrašujícím nebo vtíravým dojmem. Po obligátním "jak je" může přijít na řadu "nechceš zajít na koncert"?
TIP: Nechoď kolem horké kaše jako většina holek - 80 % kluků schvaluje, když je holka osloví jako první.
Tak, a co když...
* Řekne ano:

Gratulujeme! Pravidlo nejvyšší pravděpodobnosti se potvrdilo:-). Pokud nemáš jeho číslo, naskýtá se příležitost, jak ho získat. Řekni mu, že se ještě den předem ozveš a doladíte detaily.

* Váhá:
Neztrácej naději! Když bude naznačovat nedostatek času nebo čehokoliv, neber si to osobně a navrhni jiný den. Opět nestíhá a nenavrhuje alternativu? Ber to jako konečné "ne".

* Řekne ne:
Nenech se rozhodit a odpověz: "V pohodě, říkala jsem si, že by to mohla být sranda. Tak se třeba potkáme jinde." Tím necháváš otevřené dveře a vypadá to, že šlo třeba jen o přátelský tip.
P.S.: Nepochopil, že ho zveš na rande? Navrhuje připojení dalších jeho kámošů? Zkus jen tak prohodit: "Myslela jsem, že bychom mohli jít ve dvou." Risk je zisk:-).

Problém s pletí? Teď už ne !

26. července 2011 v 0:00 | MaustA |  Pro holky
Chystáte se na důležitou schůzku a víte, že tentokrát musíte vypadat naprosto bezchybně. Jak to udělat, aby make-up vydržel krásný celý den nebo dlouhou noc?
Strávíte několik dlouhých chvil v koupelně před zrcadlem se všemi kosmetickými proprietami a nakonec - tadááá - vypadáte perfektně! Make-up se vám povedl, pleť je naprosto bezchybná a vy doslova záříte. Jenže na jak dlouho? Díky mastné pleti make-up dokáže jakoby "roztát" a "sjet" z obličeje. Takže dokonalé maskování a hodiny strávené před zrcadlem byly k ničemu.
Připravili jsme pro vás několik tipů, abyste už netrávila váš drahocenný čas před zrcadlem zbytečně a vaše pleť vypadala fantasticky.
Příprava na make-up
Před tím, než sáhnete po své kosmetické tašce plné magických přípravků, připravte svou mastnou pleť tak, aby byla čistá a svěží. Důvod je zcela logický. Pleť přijme make-up snáze a hlavně bude mnohem lépe vypadat.
Očista
Opakování je matka moudrosti. Proto opakujeme: Čistit, čistit a zase čistit. Mastná pleť to vyžaduje. Neužívejte však produkty, které jsou velmi agresivní a odebírají pleti její přirozenou vlhkost. Jakmile používáte čistící gel nebo vodu s vysokým obsahem alkoholu, pleť je vysušená a spouští svůj obranný mechanismus v podobě nadměrné produkce mazu. Z toho plyne: Čím více takovýmto způsobem čistíte, tím více se pleť bude mastit. Také se vyhněte výrobkům, jež jsou velmi krémové a husté. Zanechávají na pleti zbytky, díky kterým pleť vypadá mastně a leskne se.
Vyberte si jemný čistící gel nebo tonikum, které vás zbaví zbytků make-upu, nečistot a nadměrné mastnoty. Můj tip je Hloubkový čistící gel Normaderm od Vichy. Nakonec si obličej opláchněte studenou vodou, čímž dokončíte očistný rituál.
Hydratujeme
Jakmile je pleť čistá. Musíme jí dodat vláhu. Hydratace je důležitým faktorem v přípravě pleti na bezchybný make-up a slouží jako prevence vzniku vrásek. Vláhu pleti dodejte hydratačním krémem, který nanášejte směrem od středu obličeje ven. Pro mastnou a problematickou pleť je skvělý další produkt od Vichy, Normaderm TriActiv - nedám na něj dopustit! Aby byla vaše pleť vláčná, nestačí však pouze hydratační krém, ale musíte dodržovat i pitný režim. O tom jaké množství tekutin byste měla během dne vypít, se můžete dočíst v článku: Hydratujte pleť zevnitř.

Nanášíme make-up
Podkladová báze
Pleť už je hydratovaná a vy se můžete pustit do zkrášlující fáze. Před tím, než použijete make-up nebo krycí tyčinku, je dobré nanést podkladovou bázi, která pleť krásně zjemní a vyrovná. Tenkou vrstvu báze aplikujte pomocí tampónu nebo houbičky. Vyvarujte se užití prstů, jež mohou na pleti zanechat mastnotu a bakterie. Také se ujistěte, zda je houbička čistá. Každý týden byste ji měla vyprat, abyste neinfikovala čistou pleť.
Korektor a pudr
Naneste korektor, který je o jeden odstín světlejší, než je vaše pleť, na místa, která potřebujete zakrýt. K aplikaci opět použijte houbičku a jemnými ťukavými pohyby jej vpracujte do pleti. Pokud zrovna máte velmi viditelné kruhy pod očima, použijte korektor se žlutými pigmety mající lepší maskovací účinky.
Poté můžete použít make-up v barvě vaší pleti. Na mastnou pleť se hodí make-upy s lehkou texturou. Díky nim pleť může lépe dýchat a není tolik zatížená olejnatými částečkami. V redakci se nám osvědčil make-up Matte Morphose o Loreal. Aby byl vzhled pleti dokonalý a vy jste se neleskla, použijte pudr. Ten nanášejte pomocí štětce, kterým přejedete několikrát po celém obličeji.
Ruměnec
Hlasy mužů mluví jasně:"Milujeme přirozenost." Takže co ještě potřebujete k té přirozenosti? :-) Tvářenku. Co totiž rozhodně nevypadá přirozeně, je jednobarevný obličej. Na mastnou pleť použijte sypkou tvářenku místo krémové. Tu nanesete tak, že se zpříma postavíte před zrcadlo, našpulíte rty jako ryba, čímž vám vystoupí lícní kosti, na které pak tvářenku jemným tahem štětce nanesete.
Oční stíny
Jedním z nejčastějších problémů, kterým čelí ženy s mastnou pletí, je to, že oční stíny velmi rychle mizí, rozmazávají se, a oči tak vypadají špinavě. Proto nejprve oční víčka zapudrujte, a pak naneste oční stíny podle potřeby. Opět je nutné, abyste si pořídila kvalitní sypké oční stíny. Nejsou výrazně mastné a oční víčka tak nezatěžují. Pro denní líčení používejte světlé tóny.
Péče o rty
Rty mají zřídkakdy problémy s mastnotou. Je to díky tomu, že nemají mazové žlázy, proto se nemusíte bát použít jakoukoli rtěnku nebo lesk. Využijte je ve svůj prospěch, odvedou pozornost k vašim rtům!
Vyzkoušejte tyto tipy a vaše pleť bude mnohem zdravější a hlavně, make-up vám vydrží v perfektním stavu mnohem déle!

Jak na kluky.. se vzhledem ?

25. července 2011 v 0:00 | MaustA a MaiQa |  Pro holky
Kluci jsou hrozně nesmělí,takže většinou musíš udělat první krok ty.Pokud o tebe "kluk"zjevně nemá zájem,je blbost ho balit.Pokud ale víš,že je to ten pravý,nebo se k sobě dokonce hodíte,a ty se mu líbíš,není co řešit.Jestli nevíš,jak na něj,poradím ti...Tento článek jako všechny píšu sama,neopisuju,nekopíruju,atd.Píši to z vlastní zkušenosti!Možná že se ti tendle článek bude hodit k Valentýnu,který je 14.2.(pro mne zítra).
Rady na zimu:(další rady-na jaro,léto... ti přidám v tom ročním období.)
1)*Vzhled* Klukovi se líbí,že se holky upravují,a proto bys měla zapracovat na svém vzhledu.Pokud nemáš zrovna "líčítelské" schopnosti,a nevíš,co si vzít na sebe,a co se ti k čemu hodí,jsi na správné adrese.Ale pokud víš,že opravdu není co dolaďovat,a znáš všechny moje rady,
Oblečení:Je zima,a proto bys měla chodit teple oblékaná.Nemysli si,že jsem jako tvoje máti,a že tě nabádám,aby sis vzala "košilku"=0),ale na toto počasí se hodí džínsy,tričko s krátkým rukávem,ponožky(v extra zimě podkolenky,nebo punčochy)+přiléhavý svetřík(teď se nosí "huňáče"-což jsou svetry,kde jsou přilepené malinké kousíčky látky,vypadá to nepřehledně,ale není,a kluci na to letěj.Já takový svetr mám-fialový,a bezvadně se hodí k tříčtvrťákům.)Pokud máš hodně staré ošuntělé džínsy,můžeš si vystřihnout z jiné látky-co se ti k nim alespoň trochu hodí-hvězdičky,srdíčka,i jiné tvary,a přišít si to k nim.Pokud si na tom dáš záležet,zabere ti to asi tak hodinu,a vypadá to skvěle.To samé můžeš udělat s jinými kusy oblečení,a taky jsou teď "v módě" bužírky(šňůrky z gumy),ze kterých si můžeš udělat spešl pásek.Ke kabelkám si můžeš taky vymyslet nějaké hezké doplňky,a budeš vypadat "COOL".Jo myslím,že pruhovaně barevné šály,čepice,a rukavice možná nikdy nevyjdou z módy,vypadá to skvěle.Jestli máš doma tříčtvrťáky,venku není -1 a míň,a máš kozačky,vem si tříčtvrťáky ke kozačkám,a k tomu kabát,a dlouhou pruhovanou šálu,budeš taky vypadat dobře.
Líčení:Na zimu se nijak moc nemusíš líčit,a pokud si s "líčitelskými potřebami" úplně dole,vystačí ti sladce růžový lesk,a slabě modré-nebo purpurově fialové oční stíny.Lesku si moc nenanášej,aby ti vydržel hodně dlouho.Jestli se budeš fotit,a budeš zblízka,nanes si trochu pudru s leskem,vypadá to na fotkách hodně dobře.Jestli máš velké problémy s pupínky,kup si buď pudr+make-up,nebo něco z toho,a nanes si to v mírném množství-ale na odhalené části pleti a těla,abys nevypadala jako mimozemšťan=0))

STOP tohle nezkoušej.

24. července 2011 v 0:00 | MaustA a MaiQa |  Pro holky
Aji kluci mají rádi své soukromí..!!

"Mají mě tvoji kámoši rádi?"
Většina kluků o takových věcech moc nepřemýšlí. Holku berou v pohodě, dokud neudělá něco, co je naštve. Takže jestli nejsi panovačná, majetnická a nesmrdí ti nohy:-), jeho kamarádi si nejspíš myslí, že jsi O.K. To ale neznamená, že by tě automaticky považovali za úžasnou, báječnou, zkrátka jedinečnou holku. Než tě začnou mít doopravdy rádi, nějaký čas to potrvá. Navíc chodíš s jejich kámošem, který na ně najednou nemá tolik času jako dřív, takže nemůžeš čekat, že tě budou zbožňovat! Podtrženo a sečteno: pokud ti tvůj kluk nedává jasně najevo, že se do jeho party hodíš asi jako Eskymák na rovník, nejspíš je všechno v pořádku. To je povzbuzující, co:-)? Hmm. Ale jdeme dál!
"Proč mě před kamarády nevezmeš za ruku?"
Blázníš? Možná tomu nebudeš věřit, ale 90 % klučičí konverzace = nelítostné popichování. Stačí, aby ho kámoši jednou viděli, jak se s tebou hladí a líbá, a přezdívku "Mazel" už mu nikdo neodpáře. Za takové ponížení mu to vážně nestojí... Možná ti to vadí, ale nic s tím holt nenaděláš. Na veřejnosti ti začne projevovat lásku až tak po roce vztahu (pokud není extrémní citlivka:-). A ještě jen pod zástěrkou tmy. Srab.
"Proč nejsi romantičtější?"
Kluci považují slovo "romantik" skoro za nadávku. Romantik je podle nich ztroskotanec, který nosí holkám tulipány, aby jim nějak vynahradil, že není dost zábavný nebo hezký. Takže když se svého kluka zeptáš, proč ti někdy nekoupí kytku, nejspíš znechuceně obrátí oči v sloup. Tvoje otázka mu připadá stejně ulítlá, jako kdyby ses ho zeptala: "Proč nenosíš kožené kalhoty?" Kluci jsou od přírody praktické bytosti. Připadá jim zbytečné vyhazovat peníze za kytky, které stejně za pár dní zvadnou a skončí v odpadkovém koši. To tě raději pozvou na zmrzlinu nebo na párek v rohlíku. Obrácená logika - ale taky má něco do sebe. No... musíš se trochu snažit do ní vniknout.
"Chodíme spolu?"
I když je do tebe kluk po uši zamilovaný, nechává si dost dlouho otevřená zadní vrátka. Nezávazné flirtování mu připadá mnohem lepší (víc vzrušující?) než vážný vztah. Co kdyby potkal lepší holku? Zní to sice šíleně, ale tvůj miláček fakt tajně věří, že se v bufetu na rohu jeho ulice jednoho dne zjeví Britney a pozve ho na rande:-). Proto s tebou dělá všechno, co ke vztahu patří, ale v duchu to nenazývá "chozením". A když se ho zeptáš: "Chodíme spolu?", usoudí, že tady končí všechna legrace. Možná na tebe zkusí staré známé: "Poslyš, zlato, nechtěl bych to uspěchat." Což tě docela naštve, protože bys ráda věděla, na čem jsi, a koneckonců jsi to ty, s kým se líbá v noci v průchodu, tak o jakém uspěchávání to kruci mluví? No jo, no. A recept? Nenuť ho, aby ti odpovídal. Neptej se. Nepátrej a nepřepínej:-).
"Líbám líp než tvoje bejvalá?"
Tak to je složitá otázka. Vážně chceš znát pravdu? Ráda bys slyšela, že jsi jednička, jenže se můžeš dozvědět pravý opak. Pozor, kluci mají sklony k brutální upřímnosti. Jestli ti sám od sebe neřekl, že skvěle líbáš, možná si to nemyslí. Představ si, jak by ti bylo, kdyby odpověděl: "Ne, moje bývalá líbala jako bohyně. Na ni nemáš." Raději si mysli, že líbáš stejně dobře, jako David Beckham střílí penalty - ale že tvůj kluk je příliš stydlivý na to, aby tě za líbací triky pochválil. Vůbec si nepřipusť, že bys mohla být míň hezká/chytrá/svůdná než jeho bývalá, a prostě to neřeš - teď je přece s tebou:-)!
"
Miluješ mě?"
Když kluk začne chodit s holkou, je mu jasné, že jí jednoho dne bude muset vyznat lásku. Přesto ten okamžik odkládá, dokud to jde. V ideálním případě bys mu mohla ulehčit situaci. Pověz: "Miluju tě," a povytáhni obočí, jako by ses ptala: "A ty?" Tvůj kluk nejspíš zamumlá: "Ehm… jo… já tebe taky." To je úspěch! Romantika, co? I dílčí vítězství je ale vítězství. Časem ti určitě vyzná lásku, aniž bys ho k tomu musela dokopat:-). Tip: Neříkej mu, že ho miluješ, hned na druhém rande. Mohl by se zatvářit vyděšeně a vycouvat jen proto, že to zatím necítí stejně. A to by byla škoda!

Na co se ho nikdy, ale NIKDY neptej:

"Na co myslíš?" * "Co si mám vzít dnes večer na sebe?" * "Jaká rtěnka/oční stíny/lak na nehty se ti na mně líbí?" * "Zhubla jsem?" * "Připadá ti moje kámoška/ségra zábavnější než já?" * "Vysvětlíš mi, co znamená ve fotbale ofsajd?" * "Chodíš rád nakupovat?" * "Mám v těch kalhotách velkej zadek?" * "Že ti nebude vadit, když se s náma můj mladší brácha bude dívat na televizi?" * "Ty se na mě zlobíš?" (A to hlavně v případě, že jeho oblíbený tým právě prohrál.:-)

Sem na dovolené 23.7.2o11-3.8.2o11
Článek přednastaven

Jak na něj?

23. července 2011 v 0:00 | MaustA a MaiQa |  Pro holky
Co na ně zaručeně platí ? :)

Polibek číslo jedna
Pokud jste v začátcích vztahu, pamatuj, že méně je někdy více!
Jakmile se k sobě přiblížíte, mírně pootevři ústa a jemně se přisaj k jeho hornímu rtu. Totéž opakuj i s dolním rtem. Nech na něm, kdy použije jazyk. Zanecháš si tak trochu cudnosti a tajemna, které bude chtít dál objevovat!
POZOR! Zapomeň na kousání! Při prvním polibku ho to může vystrašit!:-)
Polibek chci-tě-teď-a-tady!
Vzrušuje tě tvůj přítel tak moc, že už se to ani slovy nedá popsat? Dej mu to najevo pořádnou pusou:-)!
Při tomto polibku je dovoleno téměř všechno! Můžeš začít jemným sáním a pomalu se přes něžné polibky propracovat až k vášnivé hloubkové "líbačce":-). Dej si ale pozor na to, abys ho při tom dech beroucím útoku nezardousila:-)!
Polibek lásky
Bojíš se vyznat mu lásku slovy? Udělej to polibkem!
Před polibkem se mu podívej hluboko do očí. Pomalu přibliž své rty k jeho a jemně ho polib. Připoj jazyk a nezapomeň - polibek musí gradovat! V nejlepším ovšem přestaň, oči nech chvíli sklopené a pak k němu nevinně vzhlédni. Zaručeně tě samou láskou sní:-)!
Polibek těš-se-na-večer
Chceš ho nažhavit na vášnivou noc? Zkus tohle!
Jemně jazykem obkruž jeho rty. Potom se k němu pomalu přisaj a pozor - můžeš i něžně kousnout! Chvíli ho takto dráždi a až dojde k vášnivějším polibkům, utni to, líbezně se na něj usměj a řekni mu, že zbytek ho čeká večer. Neodolá!
POZOR! Pokud po tvém polibku bude potřebovat ručník, aby utřel tvoje sliny ze své tváře, zapomeň na noc plnou vášně. Radši si večer bude hrát se svým boxerem, který slintá míň než ty:-)!
Happy polibek
Tak tady bacha! Jestliže tvůj drahý nemá smysl pro humor, radši tenhle polibek vynech!
Budeš potřebovat žvýkačku, nejlépe ovocnou. Nenápadně si na jazyku uprav žvejku tak, jako bys chtěla udělat bublinu. Potom se ke svému miláčkovi nakloň a jakmile pootevře rty k polibku, vyfoukni mu bublinu do úst! Až praskne, tak se k sobě sice asi přilepíte, ale o to ti přece šlo, ne:-)? Pokud to správně načasuješ, určitě se spolu zasmějete!
Sem na dovolené 23.7.2o11-3.8.2o11 Mausta
Článek přednastaven !

♥THE PASTELS♥

21. července 2011 v 22:16 | MaustA |  Různé

THE PASTELS

Kdo je žere stejně jako já ?? :)


Řekni STOP nepohodlným natáčkám!!!

21. července 2011 v 22:10 | MaustA |  Pro holky
Máš vlasy jako hřebíky, toužís po bujné hřívě, říkáš si že kulma ti ničí vlasy a normální natáčky jsou velmi nepohodlné??
Řekni STOP !!

Mé milé dámy mám tu pro vás nový typ naráček..
Aplikace je naprosto snadná..
Zvládnete ji samy :) ;)
ZDE: Máte videjko a odkaz kde natáčky kupíte :)
Docela dobrá investice nemyslíte :) ??

Anorexie,Bulíme, Ertorexie --> Z.L.O

16. července 2011 v 22:00 | MaustA

Jaký je rozdíl mezi anorexie a bulímii ?
Na tuto otázku se ptá mnoho mladých děvčat které nemají z touto "nemocí" žádné zkušenosti

Anorexie

Anorektička.. je jí malé množství jídla .. A snaží se rapidně snížit svou tělesnou hmotnos ikdyž už vážím míň než by měla ..
Anorektičky mají špatnou pleť, vypadávají jim vlasy a strašně se jim kazí zuby..

Bulímie

Bilímička nerozdíl od anorektičky jí .. ale vždy když něco sní má pocit viny a svou potravu okamžitě vyzvrací ..
za pomoci svých prstů které si strčí do krku.. Později si na tuhle zkušenost matabolismus zvykne a zvracení nastává automaticky ...

Ortorexie

Ortorexie je nově objevená nemoc..
Jinak .. posedlost zdravou výživou

Je statisticky dokázáno že 85% Má rači děvčata pře "tělě" .. Protože nevypadají jako kost a kůže ..

A tak vám chci jen říct že ať už vám kdokoliv říká že ste tlusté jak prasata .. kašlate na ně .. pokud vám nevádí vaše postava a mátě se rády .. Tak vám může být názor nějakého pitomcě u zadku..

Tak prosím vás nedržte žádné drastické diety
MaustA..
ČLÁNEK KOPÍRUJ SE ZDROJEM --> VLASTÍ PRÁCE !!!


Pleťová maska -> Akné

12. července 2011 v 14:28 | MaustA |  Péče o tělo :) ♥
Máš strašné problémy s pletí a nechceš utrácet za bahení a různé masky ? Tak to tu mám něco pro tebe :) ;)

Maska z Bílého Jogurtu :)

Potřebuješ: Bílý Jogurt, okurku a citrón
Jak na to? : Do bílého Jogurtu nakapej pár kapek citrónu nanes na obličej, po té začni pokládat na "masku" okurku a po
15 minutách ji smyj...


Mléko nej na pití

Potřebuješ: Teplé Mléko
Jak na to? : Mléko:pro mastnou a nečistou pleť je velmi vhodné používat každý večer teplé mléko namísto pleťové vody.Při tomto typu pleti působí kyselina mléčná velmi blahodárně. Mléko můžeme také používat každý večer jako masku.
(Z knihy od : Vladky Brzobohaté)

Citrón a vejce

Potřebujeme: Citrón a vaječný bílek
Jak na to? : Z bílku ušleháme sníh, přidáme lžičku citronové šťávy, necháme působit 20 minut a smyjeme.

Jahodová maska

Potřebujeme: Jahodová šťáva,mléko,vaječný bílek a trochu jedlé sody.
Jak na to? : smícháme tři lžíce jahodové šťávy, malou lžičku mléka, ušlehaný bílek a trochu jedlé sody.Necháme působit půl hodiny a smýváme vlažnou vodou.


Droždí

Potřebujeme: Droždí, citrón
Jak na to? : Smícháme droždí s pár kapkami citronu a to nechám působit tak 20minut, a smyjeme..


Další varianta masky z Droždí


Potřebujeme: Droždí a vodu
Jak na to? : Vezmeme droždí, kápneme do něj trošku teplé vody a uděláme kašičku (neměla by být moc řidká)... Naneseme na obličej, necháme působit asi půl hodinky (než maska ztvrdne) a po té smyjeme ..


Dala sem si s tím to článkem hodně práce .. ocenila bych kopírování se zdrojem..

♥MaustA♥


101 Faktů - Jak na "kluky" :)

6. července 2011 v 15:49 | MaustA a MaiQa |  Pro holky
Jaká musí být ta jeho ,,Vysněná"? Pěkná, milá, sladká, chytrá, romantička, sportovkyně ... Ostatní nemají šanci? Ale mají! Přesvědč se o tom v tomto článku!
Mýtus 1: MISS KRÁSY
Největší šanci u kluků mají štíhlé, dlouhonohé krásky s dlouhými vlasy, Takovému půvabu nikdo neodolá.
Vysvětlení: Kluci jsou vizuální typy. Určitě se za takovou dívkou otočí, budou na ni okouzleně zírat, ale to neznamená, že jsou zamilovaní,
Fakt: Krása je relativní věc. Tvary a míry, kterými se chlubí modelky, nemusí být pro každého ideálem. Baculaté, štíhlé, pihovaté, červeno i černovlasé a pršáčkem - všechny můžeme být krásné. Záleží jen na tom, kdo se na nás dívá.
Rada: Pečuj o svůj půvab nejlíp, jak umíš. Rozpusť červené vlasy, zvírazni štíhlý pas, vysportuj si tělo a hlavně nezapomeň, že krása spočívá také v inteligenci!
Mýtus 2: MISS ELEGANCE
Jeho dívka musí být moderně a trendy oblečená. Čím módnější a výraznější model, tím lépe.
Vysvětlení: Kluci chtějí být na svoji holku pyšní a imponuje jim, že se za ní jiní na ulici otáčejí.
Fakt: Kluci obvykle věnují pozornost určitým detailům našeho oblečení - minisukni, teplým barvám, holčičím doplňkům (náhrdelníkům, prstýnkům). S jistotou se v módě nevyznají natolik, aby ocenili nápadité a extra moderní kombinace kostek a puntíků.
Rada: Lesk na rtech, prstýnek, který poutá pozornost na pěstěné ruce, originální sponka ve vlasech ... Nech detaily, ať spolehlivě přitáhnou jeho oči tam, kam chceš!
Mýtus 3: MISS GRÁCIE
Dívka se musí pohybovat jako lehký vánek, mluvit příjemným tichým hlasem, stále se usmívat a nikdy nevědět, co je to špatná nálada nebo rozcuchané vlasy.
Vysvětlení:včí jemnost, citlivost a bezbrannost zdůrazní jeho sílu. Připadá si potom nepřekonatelně silný a odvážný.
Fakt: ... ne! Tohle platilo možná kdysi v 19. století. Dnes bys i ty měla být sebevědomou a nezávislou dívkou, která si ve většině věcí spolehlivě poradí sama.
Rada: Půvabně se pohybovat, to dokáže každá z nás. Jde jen o to, nedupat jako kluk a narovnat se v zádech. Potom si i ty můžeš ladně a sebevědomě vykračovat. Úsměv, hlas nebo pěkné gesto, kterým si poupravíš vlasy - to jsou nejlepší "háčky" na kluky.
Mýtus 4: MISS CITLIVOSTI
Sladká dívka, ztracená v realitě, to přece musí dojmout každého kluka.
Vysvětlení: Kluci milují, když se mohou cítit jako silní a stateční ochránci.
Fakt: Jak dlouho jde opečovávat ztracenou bytost, než nás to přestane bavit?
Rada: Každý z nás někdy potřebuje poprosit o pomoc. Na tom není nic špatného a kluci se navíc cítí potřební, a tím roste jejich mužská hrdost. Ale nic jim neimponuje víic než dívka, která si v těžké situaci dokáže poradit a sama!

Posuďte sami :) MaustA
Smutné

3. července 2011 v 18:44 | MaustA a MaiQa |  Různé
Tohle je to nejsmutnější co sem četla doufám si to taky přečtete ikdyž je to slouhé a psanéslovensky :/ :(

Bol raz jeden chlapec,ktorý sa narodil chorý.Bola to nevyliečiteľná choroba.V 17 rokoch mohol každú chvíľu zomrieť.
Žil
stále len utiahnutý,v dome pod dohľado svojej matky,nikam nechodil,len
sedel doma.Raz toho mal už dosť,tak sa rozhodol,že sa pôjde prejsť do
mesta.Matka mu to konečne dovolila.Chlapec videl v meste veľa obchodov a
do jedného z nich vošiel.Bol to obchod s
hudobninami a cédečkami.V tom pri pokladni uvidel nádherné dievča..asi v
jeho veku.Pozrel na ňu a bola to láska na prvý pohľad.Priblížil sa k
nej a ona sa ho s úsmevom na tvári spýtala,či si niečo praje a či mu
môže s niečim pomôcť.V priebehu otázky,ktorú mu dala,zistil,že má ten
najkrajší úsmev na svete.Rád by som si kúpil toto cd--povedal..A chceš
ho zabaliť?spýtalo sa dievča.Ano,odpovedal.Dievča mu zabalilo cd a
chlapec odišiel domov.Stále myslel na dievča z obchodu,na jej
krásny,nežný úsmev.Od toho dňa chodil každý deň do toho obchodu,dal si
zabaliť cd,dievča sa naňho usmialo a on odišiel bez toho,aby jej
povedal,že sa mu veľmi páči,pretože sa hanbil.Všetky cd si doma odkladal
do poličky.Príliš moc sa hanbil,aby dievča pozval niekam von..Akokoľvek
to skúšal,nikdy sa jej neodvážil nič povedať.Jeho matka sa ho pokúšala
povzbudiť,tak sa konečne rozhodol..Zobral zabalené cd a keď sa dievča
nepozeralo,položil jej na stôl lístoček s telefónnym číslom a odišiel.V
tom zazvonil telefón..Matka zdvihla telefón.prosím,kto je to?..bola to
ona,dievčina z obchodu.Ty to nevieš??Plačúcim hlasom jej
povedala...včera zomrel...nasledovalo dlhé,dlhé ticho..Neskôr vstúpila
do synovej izby,aby si ho pripomenula.Rozhodla sa,že pretriedi jeho
veci.Zrazu zbadala na poličke hŕbu zabalených cd..Jedno z nich otvorila a
bolo tam napísané,,ahoj,veľmi sa mi páčiš,si milý,nepôjdeme spolu
niekam von..Sofia..S hlasitou emóciou otvorila ďaľšie cd a v každom bolo
to isté...

Scene sukně - Návod

3. července 2011 v 14:51 | MaustA a MaiQa
Taky milujete ty nádherné naducané tylově sukně co nosí SCENE girls ? :) A taky je nemůžete nikde sehnat jako já? Jednoduchý návod ( zdroj:http://trendy-ladies.blog.cz)

Potřebujeme:
~Gumu
~ 4 metry tylu [můžou být různě barvy, ale aby byli dlouhý 1 metr, popřípadně kratší, sukně bude dlouhá polovinu délky, v tomhle případě, metru)
~ Stuhu nebo jinou látku, kterou chcete dozdobit sukni
[image id="69577431" title="1" alt="1" class="center"]
Vezmeme gumu, odměříme potřebnou délku a sešijeme konce. Musíme dávat pozor na to, aby se nikde nepřekroutila, pak by to nebylo zrovna moc pohodlné. Pokud děláme na šňůrku, tak nesvazujeme konce k sobě, ale někse si ji napneme (třeba mezi židle) aby se nám lépe pracovalo.
Nastříháme si pruhy tylu o potřebné délce (v tomhle případě 1 m).
A pak už je jen lyščí smyčkou přivazujeme na gumu.
Můžeme různě střídat barvy! ×] ...
... přidávat mašličky, pruhy látky, ...
... A to tak dlouho, dokuď nám nebude množství pruhů na sukni vyhovovat. ×] (nebo nám nedojde tyl;D)
~ Takovou sukni má i scene queen Hannah Beth :


Holiday :D ♥

3. července 2011 v 14:42 | MaustA a MaiQa
Tak co prázdniny ?? :) U nás v Brně strašně prši !! Hrůza už třetí den sedím doma, koukám na filmy a pletu náramky !!
Doufám že vy si užívate, a tohle počasí brzo přejde :) ;)
Jinak návrhy na články pište buď do komentu nebo na --> balecny.blog.cz@seznam.cz
Každý návrh nebo pomoc se hodí :) ;)

Vaše MaustA


Video odpovědi ! :)

2. července 2011 v 16:46 | MaustA a MaiQa
Měli by jste zá jem o tom aby sme my WEBMISS točily :P Videoodpovědi ? :) Hlasuj v anketě :) ;)
Bye.. MaustA :)